Co słychać w grupie "Pszczółek"? 2021 2022

Dzisiaj tj 07.10.2021 odwiedziliśmy Geosferę, obiekt ekologiczno-geologiczny zlokalizowany na terenie dawnego kamieniołomu Sadowa Góra. Spacerując po terenie, natknęliśmy się na naturalnych rozmiarów paleorekonstrukcje odkopanych tam kręgowców, tablice informacyjne oraz ekspozycje, przedstawiające i przybliżające historię. Bardzo ciekawie i fajnie spędzony czas.

11 października 2021

Co słychać w grupie pszczółek? 2020/2021

Dzień Dziecka - nie brakowało nam atrakcji i zabawy. A prezenty też były.

Dzień pomarańczowy

20 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół ustanowiony przez ONZ. Jest to inicjatywa Słowenii, która w ten sposób chciała podkreślić znaczenie pszczół dla pozyskiwania żywności. Quiz o pszczołach, plastelinowa pszczółka, plaster miodu odbijamy z folii, tańce i zabawy, smakowanie miodu - tak właśnie Pszczółki obchodziły ten dzień.

Warsztaty twórcze - świeczki.

Dzień żółty:)

Światowy Dzień Książki - czytanie i rozbudzanie w dziecku pasji do książek jest najlepszą inwestycją w jego rozwój.

Dzień psa - kochane nasze pupile:)

Dzień dinozaura - oj wiele ciekawych rzeczy sie dowiedzieliśmy o dinozaurach. Ale dobrze, że ich już z nami nie ma:)

Dzień granatowy - granat czy jagody? My zajadaliśmy sie pyszną jagodową galaretką:)

Światowy Dzień Kota - dziś obchodziliśmy dzień naszych milusińskich kotów:)

Bal karnawałowy - była super zabawa. Prawdziwe kinder party. Tańce, hulanki, swawole - to co pszczółki lubią najbardziej:)

Dzień fioletowy -  pyszne śliweczki nam się kojarzą z tym kolorem. Fioletowa galaretka była ciekawym dożwiadczeniem.

Dzień Babci i Dziadka - w tym roku bardzo nam brakowało gości w naszym przedszkolu. W ten nietypowy czas wykonaliśmy nagranie dla kochanych Babć i Dziadków. Żyjcie Nam kochani sto lat w zdrowiu i szczęściu.

Dzień niebieski - kolorowo dziś w przedszkolu. Drugi kolor za nami. Ale niebieskiej galaretki to jeszcze nie jedliśmy.

Mikołaj - byliśmy bardzo grzeczni dlatego nas Mikołaj kochany odwiedził z workiem pełnym prezentów.

Dzień Czerwony - dziś poznaliśmy jeden z wielu kolorów tęczy. Były eksperymenty z barwami i zabawy plastyczne. Dowiedzieliśmy się jakie kolory pomieszać, by powstał czerwony. A na podwieczorek pyszna galarteka truskwawkowa.

Dzień Pluszowego Misia - zawsze będą nam bliskie misie. Nawet jak będziemy już dorośli.

Dzień chłopaka - wszystkiego najlepszego życzą dziewczęta.

2 września 2020