Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Miło nam ogłosić, że grupa Kociaki zdobyła II miejsce w miejskim konkursie Piosenki Patriotycznej.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych wokalnych sukcesów.

https://pm27.jaworzno.edu.pl/art,1154,konkurs-piosenki-patriotycznej 

********************************************************************************* 

 

#Edukacja Przyszłości Jaworzno to program wspierający indywidualny rozwój najmłodszych mieszkańców realizowany w szkołach i przedszkolach naszego miasta. Jego kluczowym elementem jest badanie i obserwacja predyspozycji i uzdolnień dzieci i młodzieży. Wspólnie dbamy, by odkryte talenty, zainteresowania, pomysły i pasje mogły być wspierane i rozwijane dzięki rodzicom i opiekunom oraz poprzez lokalne instytucje, ośrodki i kluby. Realizację tego ważnego zadania wspomaga miejska oferta Rozwiń Swój Talent będąca ogólnodostępnym i wygodnym w użyciu informatorem online o dedykowanych, pozaszkolnych i pozaprzedszkolnych zajęciach, warsztatach, kursach i treningach rozwijających indywidualne uzdolnienia i predyspozycje najmłodszych Jaworznian.

Drogi Rodzicu!
Zachęcamy Cię do skorzystania z zasobów i możliwości, jakie oferuje informator Rozwiń Swój Talent. Zeskanuj kod QR, lub wpisz adres do przeglądarki internetowej komputera, aby znaleźć idealną ofertę dla swojego dziecka i pomóc mu rozwinąć skrzydła.

https://www.ep.jaworzno.edu.pl/zalozenia-programu/ 

 

*********************************************************************************************

   

 

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Pamiętajmy, że to przede wszystkim od nas zależy, czy będą one bezpieczne, a tym samym udane. Dlatego niezależnie od miejsca, w którym je spędzamy, zachowujmy się odpowiedzialnie, pamiętając o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. 

https://pm27.jaworzno.edu.pl/p,228,bezpieczne-wakacje 

 

************************************************************************* 

 

W dniu 1 i 2 czerwca odbył się w naszym przedszkolu niesamowity Dzień Dziecka. To święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce, zabawy, upominki, zamek dmuchany, wata cukrowa, kolorowe balony  i wiele innych niespodzianek. 1 czerwca odwiedziła nas również Straż Pożarna, która zapewniła nam wiele mokrych atrakcji. Nie zabrakło i wozu policyjnego ze Sznupkiem gdzie dzieci mogły zobaczyć jak wygląda wóz od środka. Na pewno były to dwa dni pełne atrakcji i niesamowitych wrażeń dla dzieci.

*********************************************************************

” Od przedszkolaka do olimpijczyka”

W sobotę 13 maja br., w hali widowiskowo – sportowej MCKiS w Jaworznie odbyły się finałowe zmagania kolejnej edycji Olimpiady sportowo — rekreacyjnej ” Od przedszkolaka do olimpijczyka”.

Miło nam poinformować że nasze straszaki z grup” II „Pszczółki” i z IV „Misiaki” zajęły 1 miejsce.

Wszyscy uczestnicy Olimpiady otrzymali puchary, dyplomy, słodycze i pamiątkowe koszulki, ufundowane przez organizatorów: Miejskie Centrum Kultury i Sportu i Wydział Promocji, Kultury i Sportu UM w Jaworznie. Olimpiada była dla najmłodszych dobrą okazją do sportowej rywalizacji na zasadach fair play. Dla dzieci liczyła się przede wszystkim świetna zabawa i możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. Głównym aktorom tej rywalizacji, czyli przedszkolakom oraz ich opiekunom, dyrektorom oraz rodzicom i najbliższym dziękujemy za udział i stworzenie fantastycznej atmosfery podczas tej sportowej zabawy.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom!!!

 

*********************************************************************************************** 

Serdecznie zapraszamy

Rodziców i dzieci  do kibicowania naszym przedszkolakom

w finale Spartakiady „Od Przedszkolaka do Olimpijczyka”

Zawody odbędą się w Hali  Widowiskowo – Sportowej  MCKiS w Jaworznie

w dniu 13.05.2023r (sobota) o godz.11.30.

 

 ********************************************************************************************

 

 

 

WYNIKI KONKURSU WIELKANOCNEGO !!!!
Dziękujemy wszystkim za udział w wielkanocnym konkursie!
Dzięki Państwa głosom zdobyliśmy III miejsce!!
Wygraną przeznaczymy na zakup zabawek i sprzętu dla dzieci do ogrodu. 

******************************************************************************************

 

 W dniach 3,4 kwietnia 2023 r w naszym przedszkolu dla wszystkich grup wiekowych odbyły się zajęcia zorganizowane przez Straż Miejską w Jaworznie we współpracy ze Strażnikiem Miejskim P. Danielem Wojtarowiczem na temat pracy Strażnika Miejskiego; zachowania bezpieczeństwa w domu, na terenie ogrodu, parku; odpowiedniego zachowania się podczas kontaktu ze zwierzętami oraz właściwego zachowania się w kontakcie z osobą nieznajomą; numerów alarmowych, udzielania pierwszej pomocy, wyposażenia apteczki. Dzieci mogły zobaczyć samochód Straży Miejskiej. Otrzymały pamiątkowe opaski odblaskowe i kolorowanki.

Bardzo dziękujemy Strażnikom Miejskim z Jaworzna.

*******************************************************************************************

Nasze przedszkole realizuje zadania programu edukacyjnego dla dzieci w wieku przedszkolnym, ich rodziców i opiekunów „Czyste Powietrze Wokół Nas”. Program „Czyste Powietrze Wokół Nas” realizowany jest od 2008 roku. Program jest dostosowany do dzieci w wieku 5-6 lat. Realizowany jest przez nauczycieli, wychowawców przedszkolnych oraz przez przedstawicieli środowiska przedszkolnego i szkolnego. Głównym celem Programu jest zwiększenie wiedzy rodziców w zakresie ochrony dzieci przed narażeniem na działanie dymu tytoniowego oraz kształtowanie świadomych, asertywnych postaw wśród dzieci dotyczących ochrony własnego zdrowia, w przypadku bezpośredniego kontaktu z osobami palącymi.

***********************************************************************************************************************************

 

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) ustanowiony został z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku. Świętowany jest na całym świecie. Z pełną listą zaangażowanych państw i instytucji oraz podjętymi przez nie działaniami zapoznać się można na stronie www.saferinternetday.org.  Dzieciaki dowiedziały się dziś, jak bezpiecznie korzystać z dobrodziejstw internetu, tabletów i smartfonów.Akcja ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i nastolatków do sieci, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online, a także promocję pozytywnego wykorzystywania internetu. 

*********************************************************************************************** 

 

Nasze przedszkole brało udział w akcji "Ile waży Święty Mikołaj". Przedszkolaki zbierały bilon, który został zważony i wysłany do Lublina gdzie wspomoże Fundację "Szczęśliwe dzieciństwo"- Naszym przedszkolakom udało się zebrać kwotę 255zł i 85 gr. Wszystkim serdecznie dziękujemy!! 

Natomiast Misiaki odwiedziły 30.01.2023r pensjonariuszy Domu Seniora - "Jesień na Letniej" w Jaworznie. Starszaki zaprezentowały program z okazji Dnia Babci i Dziadka. Były śpiewy i tańce oraz Jasełka przedstawione przez mieszkańców Domu Seniora. Nie obyło się bez wspólnych śpiewów i tańców. Przedszkolaki wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki. Obiecaliśmy, że jeszcze tam wrócimy.

**********************************************************************************************************

 

W lutym odbył się konkurs plastyczny "Kartka dla seniora". Przedszkolaki z rodzicami czy rodzeństwem przygotowywały kartki z okazji Dnia Babci i Dziadka, które zostały wręczone seniorom z Domu Opieki "Jesień na letniej". Uczyniliście wielką radość zapomnianym i samotnym Babciom i Dziadkom. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłowości i kreatywności.

***************************************************************************************************************************************  

 

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie.  Już pod koniec listopada przedszkolaki pod okiem swoich pań ,,pisały” listy do Św. Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów. W środę 7 grudnia przedszkolaki już od rana czekały na Mikołaja. Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka. I już wiadomo było, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Każde dziecko złożyło obietnice, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście przekazał piękne prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego.

 

***************************************************************************************************************

Dzieci z grup Motylków, Pszczółek i Misiaków wzięły udział w konkursie piosenki patriotycznej w klubie Niko organizowanym przez PM nr 18 Wszystkie dzieci zaśpiewały piosenkę „Jak długo na Wawelu” - jako zespół MPM, za którą otrzymały wyróżnienie. Jury przyznało tez I miejsce  dzieciom z grupy Misiaków za piosenkę „Jestem Polką i Polakiem” Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom za piękne występy. 

***************************************************************************************************************** 

 

Centrum Rozwoju Lokalnego - organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" serdecznie zaprasza przedszkola i klasy 1-3 szkół podstawowych oraz rodziny z dziećmi w wieku 3-9 do udziału w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym "Podziel się historią", który jest realizowany w ramach zadania publicznego "Niepodległość na 104" finansowanego ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki. Celem konkursu jest upowszechnienie wiedzy o historii Polski, symbolach narodowych i ważnych postaciach. Szczegółowe informacje o konkursie:https://niepodlegla104.pl/o-konkursie/ 

*************************************************************************************************************************************

Dziś tj 23 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na "Okładkę do ulubionej książki". Jury miało nie lada problem bowiem wszystkie prace były piękne i dzieciaki z rodzicami włożyli ogrom pracy. Po ciężkich dyskusjach wyłoniono trzy I miejsca Gabrysia Polak, Seweryn Kuś, Szymon Bochnak -  pozostali uczestnicy otrzymli wyróżnienia. Gratulujemy serdecznie zwycięzcom i zachęcamy wszystkich do udziału w konkursach.

  

*************************************************************************************************************************** 

 

Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny realizuje na terenie województwa śląskiego Akcję informacyjno-edukacyjną pn. „Wirusoochrona”. Akcja ma na celu wzmocnienie działań przeciwepidemicznych w placówkach oświatowo-wychowawczych poprzez przeprowadzenie zajęć profilaktycznych dla najmłodszych uczniów, przypominających o przestrzeganiu podstawowych zasad higieny oraz zwrócenie uwagi na znaczącą rolę higieny jako podstawowego środka zapobiegania przenoszenia się wirusów. Dzieci nauczyły się jak poprawnie wydmuchać nos i prawidłowo umyć rączki. Przedszkolaki doskonale wiedzą jak dbać o zdrowie.

 

*****************************************************************************************************************************************

 

14 pażdziernika przedszkolaki  gościły u siebie Panią policjantkę wraz ze Sznupkiem, którzy przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa oraz przybliżyli dzieciom specyfikę pracy policjanta. Dzieci doskonale radziły sobie odpowiadając na pytania policjanta. Funkcjonariuszka pokazała nam swoje wyposażenie i umundurowanie, które jest niezbędne podczas wykonywanej służby - wzbudziło to wielkie zainteresowanie ze strony dzieci. Nauczyciele oraz Dzieci składają serdeczne podziękowania Komendzie Miejskiej w Jaworznie za poświęcony czas i ciekawe zajęcia.

 

************************************************************************************************************************************* 

 

 


 

**********************************************************************************************  

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom Przedszkola życzymy cierpliwości, wytrwałości i radości płynącej z Waszej codziennej pracy. Niech źródłem satysfakcji będą dla Was liczne osiągnięcia i sukcesy Waszych wychowanków.

 

******************************************************************************************************

 WAŻNY KOMUNIKAT!!!!!!! 

Prosimy Rodziców o zapoznanie się z dokumentami i wytycznymi dotyczącymi "Profilaktyki Chorób zakaźnych"

https://pm27.jaworzno.edu.pl/p,195,profilaktyka-chorob-zakaznych 

 

 **********************************************************************

 

 

W ramach jaworznickiego programu prewencyjnego "Tarcza", ruszyła kolejna akcja skierowana do jaworznian - Akademia Bezpieczeństwa. Z warsztatów, prelekcji dot. bezpiecznych zachowań skorzystały nasze przedszkolaki, grupa Misiaków i Pszczółek. Przedszkolaki odwiedziły halę sportową w centrum miasta, aby od przedstawicieli różnych instytucji, dowiedzieć się jakie są zasady zachowania na drodze, w autobusie, na ulicy lub w parku. Co należy robić, kiedy widzimy osobę poszkodowaną, gdzie zatelefonować, jak zatamować krew, a jak zabezpieczyć złamaną rękę. Dzieci powitał Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Jacek Sowa, który zadał najmłodszym kilka pytań.

 

************************************************************************

 

Obchody Dnia Ziemi nasze przedszkolaki świętowały sadząc swoje drzewka w ogrodzie przedszkolnym. Dzień Drzewa jest wspaniałą okazją do sadzenia nowych drzew, które przyczyniają się do produkcji tlenu. Pamiętajmy, jedno drzewko produkuje tlen dla 10 osób.

 

*******************************************************************

Szanowni Państwo, w związku z licznymi

przypadkami dotyczącymi zbyt szybkiej jazdy pod

przedszkolem, prosimy, aby podczas przywożenia

i odbierania dzieci z placówki zachować

szczególną ostrożność.

RODZICU ZWOLNIJ!!!

 ******************************************************************

 

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI

5 września 2022r (poniedziałek)

Godz. 15.30 

Grupa II  „Pszczółki”

Grupa IV  „Misiaki”

Grupa V „Kociaki”

 

Godz. 16.00

Grupa I  „Motylki”

Grupa III  „Psiaki”

Grupa VI  „Żabki”

Ze względów organizacyjnych obecność na zebraniu

Rodziców/opiekunów prawnych dziecka  jest obowiązkowa.

 


***************************************************************
 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny.

Przedszkole jest czynne w godzinach 6.00 - 16.30;

Dzieci należy przyprowadzić do przedszkola najpóźniej do godziny 8.45;

Do przedszkola przyprowadzane są dzieci zdrowe

(bez kataru, kaszlu, wysypki, biegunki i innych objawów chorobowych);

 

Dzieci odbiera się z przedszkola w godzinach:

12.20 - 13.30 (dzieci zapisane na 2 posiłki - śniadanie, obiad)

         14.20 - 16.30 (dzieci zapisane na 3 posiłki - śniadanie, obiad, podwieczorek).

Jeżeli dziecko ma alergię wziewną lub pokarmową prosimy

o dostarczenie do przedszkola zaświadczenia od lekarza specjalisty.

Wyprawka Przedszkolaka

wygodne pantofle, które dziecko samo włoży  najlepiej na rzepy,

koszulki bawełniane  gdyby dziecko się polało,

majtusie, spodenki, skarpetki, chusteczki suche i mokre.

 

 ***************************************************************

 

Ważny komunikat dla rodziców dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną w roku 2022/2023.

Prosimy pamiętać o dostarczeniu do sekretariatu przedszkola w pierwszych dniach września Jaworznickej Karty Miejskiej, którą dokonujemy rejestracji pobytu dziecka w placówce (wejście i wyjście).


 
 
 
  
 
STRAŻACKI PIKNIK
 
 
 

W związku z obchodami 30- lecia powstania Państwowej Straży Pożarnej Komendant Miejski

Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie zaprasza na „Dzień Otwarty”

Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej, który odbędzie się

w dniu 26 czerwca br. w godzinach 1000 do 1500 na terenie KM PSP

Jaworzno (ul. Krakowska 22).

Wszyscy,którzy odwiedzą tutejszą jednostkę będą mogli zapoznać się z pojazdami

i sprzętem pożarniczymorazcharakterystyką pracy strażaka.

Serdecznie Zapraszamy!!!


 
 

Wyniki Konkursu

Miło nam poinformować, że konkurs piosenki  organizowany  w ramach

„V Festiwalu Piosenek Majki Jeżowskiej”

 został rozstrzygnięty.

Jury z przyjemnością wysłuchało wszystkich piosenek wykonanych przez dzieci.

Jesteście  zdolnymi i muzykalnymi przedszkolakami.

Mamy nadzieję, że dalej będziecie rozwijać swoje muzyczne zdolności.

Po długich naradach jury konkursowe wyłoniło zwycięzców.

I Miejsce

Małgorzata Goldammer

  Przedszkole Miejskie nr 1 w Jaworznie,

Jagoda Marszałek

Przedszkole nr 33 im. Majki Jeżowskiej w Zabrzu.

 

II Miejsce

Karolina Siwica

Przedszkole Miejskie nr 18 w Jaworznie,

Szymon Wasilewski

Przedszkole nr 33 im. Majki Jeżowskiej w Zabrzu.

 

III Miejsce

Emilia Ciupek

Przedszkole Miejskie nr 18 w Jaworznie.

 

Wyróżnienie

Jakub Marunowski

Przedszkole Miejskie nr 12 Integracyjne w Jaworznie

 

Wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom składamy gratulacje.

 

Po odbiór dyplomów oraz nagród zapraszamy do PM nr 27  po 27 czerwca 2022r.

  Nagrody do Przedszkola w Zabrzu wyślemy pocztą.

 

 

     W ramach współpracy ze środowiskiem, poznawania historii i tradycji najbliższej okolicy w naszym przedszkolu zawitał zespół "Jelenianki". Panie wystąpiły w pięknych strojach krakowskich oraz zaprezentowały piosenki ludowe, które porwały dzieci do oklasków i śpiewu. Dziękujemy za odwiedziny!


 Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna zaprasza Rodziców na Prelekcję "Tablet, smartfon, TV- wróg czy sprzymierzeniec?"


 

      Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i dzieciom, które wzięły udział w konkursie "Kartka Wielkanocna". Kartki z życzeniami od naszych przedszkolaków zostały przekazane pensjonariuszom Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Jaworznie. 

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,

 pełnych wiary, nadziei i miłości.

 Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań

w gronie rodziny i wśród przyjaciół

 oraz wesołego “Alleluja”

 życzy wszystkim wychowankom i Rodzicom

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne  i Pracownicy PM 27


 Szanowni Państwo, w związku z licznymi

przypadkami dotyczącymi zbyt szybkiej jazdy pod

przedszkolem, prosimy, aby podczas przywożenia

i odbierania dzieci z placówki zachować

szczególną ostrożność.

RODZICU ZWOLNIJ!!!

 


Kochani Rodzice! 

Nasze przedszkole jednoczy się z Ukrainą dlatego włącza się w akcję

„Dzieci – dzieciom”.

która stanowi integralną część pikniku

 

„Śląsk dla Ukrainy, łączy nas coś więcej niż barwy

 

organizowanego przez Województwo  śląskie 

pod honorowym patronatem

Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego.

 

            Ogłaszamy !

Zbiórkę nowych pluszaków, misiów, przytulanek które prosimy

przynosić do czwartku tj: 10.03.2022r 

i przekazywać nauczycielom grup.

Ta solidarność dziecięca ma na celu pobudzić u naszych dzieci

   wrażliwość na krzywdę ludzką, empatię której  w dorosłym

życiu nie może zabraknąć,  a dla dzieci z Ukrainy podarowany

pluszak będzie dawał choć znikome ale jednak poczucie

posiadania czegoś własnego.


Jaworzno pomaga Ukrainie

Rusza Miejski Punkt Koordynacji

Zbiórek i Pomocy dla Ukrainy.

 

Hala MCKiS w Osiedlu Stałym przy ul. Inwalidów Wojennych 18 będzie miejscem,  do którego mieszkańcy mogą od 1 marca br. przynosić dary dla uchodźców  z Ukrainy. Potrzebne rzeczy i żywność będzie można przekazywać codziennie  (od poniedziałku do niedzieli) w godz. od 8.00 do 20.00.

Pamiętajmy, że tylko skoordynowana przez służby miejskie, akcja pomocy może dotrzeć na Ukrainę.

 Osoby, które chcą udzielić pomocy uchodźcom z Ukrainy proszone są o kontakt  z Powiatowym Centrum  Zarządzania   kryzysowego w  Jaworznie  pod  całodobowym  numerem  telefonu:  32 618 18 90  lub mailowo na adres: pczk@um.jaworzno.pl.

Pracownicy PCZK będą również udzielać informacji o aktualnych potrzebach.

 

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę internetową Miasta Jaworzna  https://www.um.jaworzno.pl/pl/aktualnosci/7060/jaworzno_pomaga_ukrainie_rusza_miejski_punkt_koordynacji_zbiorek_i_pomocy_dla_ukrainy.html


 

Ogłoszenie

Na podstawie § 18 ust. 2a Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (tekst jednolity: Dz. U. z 2020 r., poz. 1604) w związku z § 1 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2021 r., poz 824 z późn. zm), informujemy  rodziców iż przedszkole uzyskało zgodę na zawieszenie zajęć stacjonarnych w całym przedszkolu w dniach od 24.01 – 28.01.2022r i przejście przedszkola w tryb nauki zdalnej.

Kwarantanna obejmuje

Grupa I „Motylki” – od 18.01 – 27.01.2022r. (dzieci obecne w przedszkolu w dniu 17.01.2022r)

Grupa II „Pszczółki” – od 21.01 – 30.01.2022r. (dzieci obecne w przedszkolu w dniu 20.01.2022r)

Grupa V „Kociaki” – od 21.01 – 30.01.2022r. (dzieci obecne w przedszkolu w dniu 20.01.2022r)

Grupa I „Żabki” – od 20.01 – 29.01.2022r. (dzieci obecne w przedszkolu w dniu 19.01.2022r)

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z dyrektorem lub nauczycielami grup. 

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki na

Pliki do pobrania