Jesteś tutaj: Start / ALBUM FOTOGRAFICZNY

ALBUM FOTOGRAFICZNY

POWITANIE WIOSNY

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie ,,pożegnania zimy- powitania wiosny”. Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyjątkowe wydarzenie. Dzieci radośnie śpiewały piosenki wiosenne i skandowały hasła: Precz zimo zła…, Wiosno przybywaj, nie zwlekaj, każdy na Ciebie już czeka… . Obrzędom tym towarzyszyła piękna słoneczna pogoda. Dzieci stwierdziły zgodnie, że wiosna już przybyła i mamy nadzieję że zagości u nas na dobre.

WIRUSOOCHRONA

DZIEŃ KOBIET

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Zabawa karnawałowa to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci. Zjawiskowy wygląd sali wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się znakomicie.  Prowadzące zabawę Księżniczki urozmaicały tańce ciekawymi  konkursami, a zwycięzcy otrzymali nagrody.

26 lutego 2024

KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY

Przejdź do - KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY

Projekt „Kubusiowi Przyjaciele Natury” realizowany przez nasze przedszkolaki, był świetną okazja, by przypomnieć dzieciom, że należy dbać o środowisko naturalne, aktywnie wypoczywać i prawidłowo się odżywiać. Utrwaliliśmy sobie jak prawidłowo należy segregować odpady oraz jakie korzyści płyną ze spożywania warzyw i owoców. Dzieci poprzez zabawę uczyły się i poznawały świat przyrody.

26 lutego 2024

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.  Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.
12 lutego 2024