Jesteś tutaj: Start / ALBUM FOTOGRAFICZNY

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - PSZCZÓŁKI 2023

Przejdź do - DZIEŃ BABCI I DZIADKA - PSZCZÓŁKI 2023

"KARTKA DLA SENIORA"

W lutym odbył się konkurs plastyczny "Kartka dla seniora. Przedszkolaki z rodzicami czy rodzeństwem przygotowywały kartki z okazji Dnia Babci i Dziadka, które zostały wręczone seniorom z Domu Opieki "Jesień na letniej". Dziękujemy wszystkim za udziała w konkursie i gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłowości i kreatywności. Natomiast starszaki z grupy Misiaki odwiedziły 30.01.2023r pensjonariuszy Domu Seniora - "Jesień na Letniej" w Jaworznie. Starszaki zaprezentowały program z okazji Dnia Babci i Dziadka. Były śpiewy i tańce oraz Jasełka przedstawione przez mieszkańców Domu Seniora. Nie obyło się bez wspólnych śpiewów i tańców. Przedszkolaki wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki. Obiecaliśmy, że jeszcze tam wrócimy.

"JAWORZNO - EKOLOGICZNE MIASTO" - PSIAKI 2023

Przejdź do - "JAWORZNO - EKOLOGICZNE MIASTO" - PSIAKI 2023

27 lutego Psiaki miały okazję uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych organizowanych przez Miejski Zarząd Nierumościami Komunalnymi w Jaworznie. Pan Dominik przypomniał przedszkolakom zasadę segregacji śmieci i jak ona jest ważna dla naszego środowiska.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - PSIAKI 2023

Przejdź do - DZIEŃ BABCI I DZIADKA - PSIAKI 2023

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - ŻABKI 2023