Jesteś tutaj: Start / JADŁOSPIS

JADŁOSPIS

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

                                          

 

 

                                              23-27.11.2020

 

 

ŚNIADANIE

OBIAD

PODWIECZOREK

ALERGE

NY

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

Pieczywo p/ż z masłem, serem żółtym, jajkiem, pomidorem, szczypiorkiem, herbata

II śn.: słonecznik łuskany

Barszcz czerwony z białą fasolą, makaron z musem bananowo waniliowym i płatkami migdałowymi, napój multiwitamina

Kanapka z masłem, makrelą w oleju, napój porzeczkowy

1,3,4, 7,8,9      

 

 

 

WTOREK

 

Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, bułka  mała z masłem, dżemem brzoskwiniowym

II śn.:  orzechy włoskie         

Zupa ogórkowa z ziemniakami, gołąbki po kaszubsku w sosie pomidorowo paprykowym, napój jabłkowo wiśniowy

Galaretka z truskawkami, paluszki z sezamem

1,3,  7,    9

 

 

 

          ŚRODA

Chleb żytni z masłem, szynka wieprzową, sałatą lodową, rzodkiewką, herbata z imbirem

II śn.: cytryna  

Zupa z dyni z sokiem pomarańczowym, zacierką, ziemniaki duszone z kiełbasą drobiową, warzywami, ogórek kiszony, kompot wieloowocowy

Misie Lubisie, mandarynki

 1,3,7, 9  

 

 

CZWARTEK

Bułka precel, kakao   

II śn.:żurawina suszona 

Zupa z kalarepki  z grysikiem  Kluski leniwe z białym serem, surówka z marchewki, jabłek, pomarańczy

 Pieczywo wasa żytnie z masłem, mango, napój owocowy

1,3, 7, 9

 

 

PIĄTEK

Weka z masłem, szczypiorkiem, jajecznica, bawarka        

II śn.: papryka  

Zupa kalafiorowa z kaszą jęczmienną, ziemniaki, filet z morszczuka, surówka   z kiszonej kapusty, napój pomarańczowy

banan 

 1,3,4,7,9

Woda do picia podawana dzieciom  na bieżąco

 

09-13.11.2020

 

 

ŚNIADANIE

OBIAD

PODWIECZOREK

ALERGE

NY

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

Pieczywo p/ż z pastą jajeczną z masłem, szczypiorkiem, bawarka

II śn: rzodkiewka

Krupnik z jarzynami, ziemniakami pieczarkami, naleśniki z banane i polewą kakaową, napój jabłkowo gruszkowy

Pieczywo wasa żytnie z masłem, mango, napój owocowy

1,3, 7,9

 

 

 

WTOREK

 

Zupa mleczna z płatkami orkiszowymi, bułka hot dog z masłem, dżemem wiśniowym  

II śn.: mandarynka

Zupa ogórkowa z ziemniakami, spaghetti  z mięsem wieprzowym, pomidorami, papryką, cebulką, napój multiwitamina

Kisiel żurawinowy,

herbatniki

1,3,  7, 9

 

ŚRODA

 

 

 

    

 

 

CZWARTEK

Chleb p/ż z masłem, sałatka z serka wiejskiego, pomidorów, ogórków zielonych, rzodkiewki, szczypiorku, herbata z imbirem

II śn.:ciastko Flips

Zupa jarzynowa z makaronem, ziemniaki, kotlet mielony mięsno rybny, surówka        z kapusty pekińskiej, marchewki, cebuli      z jogurtem, napój pomarańczowy

 Budyń waniliowy

1,3, 7,9, 

 

 

PIĄTEK

Bułka precel z masłem kakaowo orzechowym, herbata miętowa 

II śn.: pestki dyni  

Zupa ziemniaczana, makaron z serem białym, kalarepka, napój porzeczkowy

gruszka 

 1,3,4,

7,8,9

Woda do picia podawana dzieciom  na bieżąco

 

 

  02-06.11.2020

 

 

ŚNIADANIE

OBIAD

PODWIECZOREK

ALERGE

NY

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

Pieczywo p/ż masłem, serem białym, miodem wielokwiatowym, herbata

II śn: kaki

Żurek z jajkiem, ziemniakami, makaron z musem bananowym i płatkami migdałowymi napój owocowy

Chleb kanapkowy z masłem, filetem śledziowym w oleju, napój owocowy

1,3,4, 7,9      

 

 

 

WTOREK

 

Zupa mleczna z lanym ciastem, rogal z masłem           

II śn.: winogron                                 

Zupa porowa z ziemniakami, kasza gryczana, gulasz wieprzowy, surówka z czerwonej kapusty z oliwą z  oliwek, kompot owocowy

Galaretka agrestowa, serek waniliowy

1,3,  7,    9

 

 

 

          ŚRODA

Bułka fitness z pastą z szynki wieprzowej, sera żółtego, masła, majonezu, ogórek kiszony, herbata z suszonych owoców                           

II śn.: jabłko                              

Zupa pomidorowa z ryżem, placki ziemniaczane z mięsem drobiowym, mandarynka, napój  porzeczkowy

Drożdżówka z serem, kakao

 1,3,7, 9  

 

 

CZWARTEK

Bułka mała z masłem, jajkiem, ogórkiem zielonym, papryką, szczypiorkiem, kawa zbożowa z mlekiem                      

II śn.:orzechy włoskie

Zupa cebulowa z zacierką, ziemniaki, bitki wołowe, surówka z marchewki, jabłek, pomarańczy, jogurtu, kompot truskawkowy

Zapiekanka z weki, sera żółtego, ziół, herbata z miodem wielokwiatowym

1,3, 7,9

 

 

PIĄTEK

Pieczywo p/ż z masłem, łososiem wędzonym, herbata z cytryną     

II śn.: papryka czerwona  

Zupa brokułowa z grysikiem,  ziemniaki, jajko sadzone, mizeria ze śmietaną, napój pomarańczowy

Popcorn, soczek Kubuś 

 1,3,4,7,9

Woda do picia podawana dzieciom  na bieżąco

    5-9.10.2020

 

 

ŚNIADANIE

OBIAD

PODWIECZOREK

ALERGE

NY

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

Bułka  z pastą z jajek, sera żółtego, szczypiorku z pomidorem   bawarka, herbata owocowa

II śn.:granat

Kapuśniak z mięsem, ziemniakami, ryż zapiekany z jabłkami , cynamonem i bitą śmietaną, napój owocowy

Weka z masłem, śledziem w oleju z cebulką, jajkiem, woda z cytryną

 1,3,4,7,9      

 

 

 

WTOREK

 

Zupa mleczna z płatkami owsianymi, rogal z masłem, dżemem truskawkowym             

II śn.: słonecznik łuskany                                   

Zupa jarzynowa z kaszą kuskus, ziemniaki, kotlet mielony, buraczki z chrzanem, kompot wieloowocowy

Popcorn, pomarańcze

1,3,  7,    9

 

 

 

          ŚRODA

Bułka fitness z masłem, szynką wieprzową, sałata zieloną, papryką, ogórkiem zielonym, herbata z miodem wielokwiatowym      

II śn.:                              

Zupa z cukinii z ziemniakami, kluski na parze z czekoladą, pomidorki cherry, napój multiwitamina

Babka kakaowa, napój mleczny z jogurtów, maślanki

1,3,     7, 9  

 

 

CZWARTEK

Weka z masłem, twarożkiem z rzodkiewką, szczypiorkiem, herbata owocowa                            

II śn.:  orzechy włoskie

Zupa kalafiorowa z ryżem, łazanka z mięsem, kapustą białą, kompot truskawkowy

Miska świeżych owoców: gruszka, pomarańcze, winogron, śliwki, banan

1,3,  7, 9

 

 

PIĄTEK

Pieczywo foremkowe  p/ż z masłem, jajecznica z kiełbasą drobiową, kawa zbożow z mlekiem

II śn.: 

Zupa pieczarkowa z zacierką, ziemniaki, dorsz smażony , surówka z kiszonej kapusty, napój jabłkowo porzeczkowy

Mus owocowy , herbatniki bebe

 

1,3,4,      7, 9         

Woda do picia podawana dzieciom  na bieżąco

 

 

28.09-02.10.2020

 

 

ŚNIADANIE

OBIAD

PODWIECZOREK

ALERGE

NY

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

Chleb p/ż z pastą z sera żółtego, masła, jajek, papryki konserwowej,   herbata owocowa

II śn.:morele suszone

Żurek z mięsem, ziemniakami, makaron zapiekany z pomidorami, cukinią, cebulką, czosnkiem, śmietaną, napój pomarańczowy

Pieczywo wasa żytnie z masłem, mango, mleko

 1,3,7,9 

 

 

 

WTOREK

 

Zupa mleczna z kaszą jaglaną, bułka fitness z masłem pomidorowo cebulowym

II śn.:orzechy włoskie

 Zupa fasolowa z zacierką, ziemniaki, pieczeń rzymska, surówka z selera, jabłek, soku z  cytryny ze śmietaną, kompot truskawkowy

Chleb kanapkowy z masłem,  ogórkiem zielonym, szczypiorkiem  parówki z szynki na gorąco, napój owocowy

1,3,  7, 9

 

 

 

          ŚRODA

Chleb graham

z masłem, kiełbasą krakowską, sałatą lodową, pomidorem, rzodkiewką, szczypiorkiem, kawa zbożowa z mlekiem

II śn.:czekolada gorzka

Krupnik z warzywami, mięsem, ziemniakami, kluski na parze z jabłkiem, marchewka, napój jabłkowo gruszkowy

Drożdżówka z serem, soczek kubuś

1,3, 7, 9

 

 

CZWARTEK

Weka z masłem, pastą tza tziki z ogórkiem zielonym, czosnkiem, serkiem, herbata miętowa

II śn.: pestki dyni

Zupa cebulowa z lanym ciastem, ziemniaki, kotlet schabowy smażony, surówka

z białej kapusty, marchewki, jabłek, cebuli, śmietany, kompot wieloowocowy

Baton Sante, mandarynka

1,3,  7, 9

 

 

PIĄTEK

Bułka hot dog z masłem, łososiem wędzonym, herbata z suszonych owoców

II śn.: ogórek kiszony

 Zupa brokułowa z ziemniakami,mięsem,

makaron z musem bananowym, napój jabłkowo porzeczkowy

Serek Danio, paluszki

 

1,3,4, 7, 9

Woda do picia podawana dzieciom  na bieżąco

 

                                              21-25. 09.2020

 

 

ŚNIADANIE

OBIAD

PODWIECZOREK

ALERGE

NY

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

Pieczywo p/ż z masłem, sałatka   z serka wiejskiego, pomidorów, ogórków zielonych, szczypiorku, rzodkiewki, herbata

II śn.:jabłko

Zupa jarzynowa z łazanką, ziemniaki, kotlet z jajek, marchewka duszona, kompot wieloowocowy

Frankfuterki na gorąco, weka z masłem, napój owocowy

 1,3,7,9      

 

 

 

WTOREK

 

Zupa mleczna z kaszą kukurydzianą, bułka precel z masłem, wiórkami  z gorzkiej czekolady                

II śn.: pomidork cherry             

Zupa  szpinakowa z ryżem, krokiety ziemniaczane z żółtym serem, ketchup, napój jabłkowo porzeczkowy

Kisiel żurawinowy, arbuz

1,3,  7, 9

 

 

 

          ŚRODA

Pieczywo żytnie z masłem, kiełbasą schabową, jajkiem, pomidorem, cebulką czerwoną, herbata z suszonych owoców     

II śn.: kalarepka                               

Zupa paprykowa z lanym ciastem, kasza jęczmienna, filet z kurczaka w sosie śmietanowym, surówka z kapusty pekińskiej z oliwą z oliwek, kompot śliwkowo jabłkowy

Babka cytrynowa, mleko z wanilią

1,3, 7, 9  

 

 

CZWARTEK

Bułka mała z pastą z ciecierzycy, masła, oliwy z oliwek, czosnku z sokiem z cytryny, herbata         

II śn.: kiwi 

Rosół z makaronem, ziemniaki, mięso wołowe w potrawce jarzynowej, kapusta duszona, napój pomarańczowy

Popcorn, mandarynka

1,3, 7, 9

 

 

PIĄTEK

Chleb p/ż z pastą śledziową w oleju z cebulką, jajkiem, herbata owocowa

II śn.: ogórek kiszony

Barszcz czerwony z ziemniakami, mięsem, makaron zapiekany z truskawkami i jogurtem naturalnym, napój multiwitamina

Banan 

 

1,3,4, 7, 9         

Woda do picia podawana dzieciom  na bieżąco

 

                                              14-18.09.2020

 

 

ŚNIADANIE

OBIAD

PODWIECZOREK

ALERGE

NY

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

Pieczywo p/ż foremkow z masłem, serem żółtym, jajkiem, pomidorem, szczypiorkiem, kakao

II śn.:arbuz 

Kapuśniak z mięsem, ziemniakami, racuchy drożdżowe z jabłkiem, pudrem, rzodkiewka, kompot wieloowocowy

Pieczywo wasa żytnie z masłem, bananem, napój pomarańczowy

 1,3,7,9      

 

 

 

WTOREK

 

Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, rogal z masłem, miodem wielokwiatowym           

II śn.:                                    

Zupa dyniowa z zacierką, kasza gryczana, gulasz z wołowiny, buraczki    z jabłkiem, napój jabłkowy

Surówka z marchewki, pomarańczy, jabłek z oliwą z oliwek, pieczywo ryżowe

1,3,  7, 9

 

 

 

          ŚRODA

 Bułka grahamka z pastą z makreli w pomidorach, masłem, serkiem, cebulką, herbata z suszonych owoców                           

II śn.: żurawina suszona                                

Zupa z kalarepki z ryżem, ziemniaki, leczo z papryki, cukinii, cebuli z kiełbasą z fileta z kurczaka, kompot śliwkowy

Serek Danio, mandarynka

1,3, 4, 7, 9  

 

 

CZWARTEK

Chleb kanapkowy z masłem, szynką wieprzową, ogórkiem zielonym, herbata               

II śn.: kiwi 

Zupa pieczarkowa z kaszą jęczmienną, makaron zapiekany z indykiem i warzywami, ogórek kiszony, napój jabłkowo porzeczkowy

Budyń malinowy, herbatniki

1,3,  7, 9

 

 

PIĄTEK

Weka z masłem, serem białym na słodko, herbata

II śn.: cytryna

Zupa chrzanowa z lanym ciastem, ziemniaki, filet z dorsza smażony, surówka z czerwonej kapusty z marchewką, jabłkiem, cebulką, oliwą z oliwek, napój owocowy

Gruszka, paluchy kukurydziane 

 

1,3,4, 7, 9         

Woda do picia podawana dzieciom  na bieżąco

 

7-11.09.2020

 

 

ŚNIADANIE

OBIAD

PODWIECZOREK

ALERGE

NY

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

Pieczywo p/ż z masłem, sałata lodową, kiełbasą schabową, rzodkiewką, szczypiorkiem, herbata

II śn.: rodzynki

Zupa pomidorowa z lanym ciastem, placki ziemniaczane z kurczakiem, dip czosnkowo ziołowy, kompot śliwkowy

Chleb kanapkowy z masłem, sałatka jarzynowa z majonezem, herbata z owoców leśnych

 1,3,7,9 

 

WTOREK

 

Zupa mleczna z kaszą jaglaną, bułka precel z masłem kakaowo -orzechowym

II śn.: ogórek kiszony

Zupa jarzynowa z fasolką szparagową, mięsem, knedle ze śliwkami, napój multiwitamina

Zapiekanka z weki,   szynki wieprzowej, żółtego sera, mięta

1,3,4, 7,8, 9

 

ŚRODA

Chleb graham z masłem, łososiem wędzonym, herbata owocowa,

II śn. pomidorki cherry

Zupa z groszku zielonego z makaronem, ziemniaki duszone z kiełbasą wieprzową, warzywami, ogórek kiszony, napój jabłkowo gruszkowy

Ptasie mleczko z malinami, babka kakaowa

1,3, 4,7, 9

 

 

CZWARTEK

Bułka fitness z pastą z jaj, szczypiorku, papryki, kawa zbożowa z mlekiem

II śn.:  płatki migdałowe 

Zupa cytrynowa z ryżem, ziemniaki, gulasz z indyka, surówka z marchewki i porów z oliwą z oliwek, kompot wieloowocowy

Miska owoców świeżych: gruszka, śliwka, banan, mango, winogron, biszkopty

1,3,  7, 9

 

 

PIĄTEK

Pieczywo p/ż z masłem, parówki z szynki na gorąco, krem z gorczycy, bawarka

II śn.: morele suszone

Zupa kalafiorowa z kaszą manną, mięsem, makaron z białym serem, kalarepka,  napój jabłkowo truskawkowy

Wafelek Sante, soczek z rurką, 

 

1,3,4,7,9

Woda do picia podawana dzieciom  na bieżąco

 

1 - 4.09.2020

 

 

ŚNIADANIE

OBIAD

PODWIECZOREK

ALERGE

NY

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

 

       

 

WTOREK

 

Pieczywo p/ż z pastą z makreli w pomidorach z masłem, serkiem białym, cebulką 

I śn.: kalarepka

 Krupnik z jarzynami, ziemniakami, naleśniki z dżemem truskawkowym, jagod   napój multiwitamina

Weka z masłem, jajkiem, szczypiorkiem, rzodkiewką, kakao

1,3,4, 7,   9

 

 

ŚRODA

Bułka mała z masłem, szynką wieprzową, pomidorem, herbata z cytryną

II śn.: mandarynki

Rosół z makaronem, mięso drobiowe  w potrawce jarzynowej, sałata zielona ze śmietaną, kompot ze śliwek

Budyń waniliowy,  herbatniki

1,3, 7, 9  

 

CZWARTEK

Zupa mleczna z płatkami orkiszowymi, rogal z masłem

II śn.:kostka gorzkiej czekolady 

Zupa ogórkowa z ryżem, spaghetti z warzywami, mięsem wieprzowym, napój jabłkowo porzeczkowy

Pieczywo żytnie wasa z masłem, bananem, napój owocowy

1,3,4, 7, 9

 

PIĄTEK

Pieczywo p/ż z masłem, szczypiorkiem, jajecznica, kawa zbożowa z mlekiem

II śn.: marchewka

Zupa cebulowa z lanym ciastem, ziemniaki, filet z tilapii smażony, surówka z kiszonej kapusty z oliwą z oliwek, napój pomarańczowy

Arbuz, chrupki kukurydziane, 

 

1,3,4,7,  

Woda do picia podawana dzieciom  na bieżąco