OD PRZEDSZKOLAKA DO OLIMPIJCZYKA

17 maja 2023

” Od przedszkolaka do olimpijczyka”

W sobotę 13 maja br., w hali widowiskowo – sportowej MCKiS w Jaworznie odbyły się finałowe zmagania kolejnej edycji Olimpiady sportowo — rekreacyjnej ” Od przedszkolaka do olimpijczyka”.

Miło nam poinformować że nasze straszaki z grup” II „Pszczółki” i z IV „Misiaki” zajęły 1 miejsce.

Wszyscy uczestnicy Olimpiady otrzymali puchary, dyplomy, słodycze i pamiątkowe koszulki, ufundowane przez organizatorów: Miejskie Centrum Kultury i Sportu i Wydział Promocji, Kultury i Sportu UM w Jaworznie. Olimpiada była dla najmłodszych dobrą okazją do sportowej rywalizacji na zasadach fair play. Dla dzieci liczyła się przede wszystkim świetna zabawa i możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. Głównym aktorom tej rywalizacji, czyli przedszkolakom oraz ich opiekunom, dyrektorom oraz rodzicom i najbliższym dziękujemy za udział i stworzenie fantastycznej atmosfery podczas tej sportowej zabawy.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom!!!