Jesteś tutaj: Start / KORONAWIRUS

KORONAWIRUS

Szanowni  Państwo!

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 27 im. Majki jeżowskiej. w Jaworznie w związku z rozporządzeniem Premiera Mateusza Morawieckiego dotyczącym nowych zasad bezpieczeństwa informuje, iż decyzją rządu zamyka w/w przedszkole w dniach 29.03.2021- 18.04.2021r. Zajęcia w tym okresie będą prowadzone zdalnie przez nauczycieli.

Bardzo prosimy o pilne zgłoszenie potrzeby zapewnienia opieki dzieciom medyków oraz służb mundurowych którzy wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19  wraz z godzinami przyprowadzania i odbierania dzieci.  Informacje można zgłaszać do wychowawcy grupy oraz sekretariatu przedszkola.

Dzieciom uczęszczającym do przedszkola będą wydawane podręczniki i karty pracy w celu nauki zdalnej. Prosimy rodziców dzieci, które nie uczęszczają aktualnie do przedszkola o pilny odbiór w/w rzeczy.

Koronawirus  aktualne informacje     tutaj

Telefony kontaktowe dla miasta Jaworzna:

Telefon całodobowy: 800 190 590

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem

tutaj