Jesteś tutaj: Start / Gr.I "MOTYLKI" / Aktualności

Z okazji Dnia Pluszowego Misia dzieci z całego przedszkola brały udział w warsztatch plastycznych podczas których same wykonywały swojego pluszaka. Dzieci miały wiele radości podczas wykonywania pracy a efekt końcowoy wywołał wiele uśmiechu.

Chcąc przybliżyć dzieciom trudną i odpowiedzialną pracę górnika, zaprosiliśmy do przedszkola pana  górnika, pracującego w Kopalni ZG "Sobieski". Dzieci dowiedziały się, że praca górnika jest bardzo niebezpieczna.

Dniu 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu  Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły ubrane w barwach narodowych i uroczyście świętowali ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień.

Dzień Chłopaka

Dnia 25.09.2023 dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w tegorocznej akcji ,, Sprzątanie Świata’’. Akcja ma na celu rozbudzić świadomość ekologiczną, zachęcić do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska. Dzieci z poszczególnych grup wyposażone w rękawice i worki, z dużym zaangażowaniem przystąpiły do zbierania śmieci, ucząc się ich segregowania.