Dzień Babci i Dziadka - Wychowali swoje dzieci ...A czas leci, leci, leci...Dzisiaj na pociechę mają wnuki które Ich kochają.”

" Przyjaciele z zielonej polany" - teatrzyk Skrzat.

"Pani Gama zaprasza" - zajęia edukacyjno - muzyczne z Filharmonią Śląską.

Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Każde dziecko złożyło obietnice, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście przekazał piękne prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego.

01.12. br. miało miejsce niecodzienne spotkanie. Tego dnia gościliśmy górnika, który zawitał do nas, aby poszerzyć wiadomości dzieci na temat wykonywanej przez niego ciężkiej i niebezpiecznej pracy. Nasz gość wprowadził w wielkie zdumienie przedszkolaków, widzących po raz pierwszy na własne oczy prawdziwego górnika.

Dzieci z grup Motylków, Pszczółek i Misiaków wzięły udział w konkursie piosenki patriotycznej w klubie Niko organizowanym przez PM nr 18 Wszystkie dzieci zaśpiewały piosenkę „Jak długo na Wawelu” - jako zespół MPM, za którą otrzymały wyróżnienie. Jury przyznało tez I miejsce  dzieciom z grupy Misiaków za piosenkę „Jestem Polką i Polakiem” Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom za piękne występy.

Dzień Pluszowego Misia - Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Miło nam poinformować, że Szymonek i Seweryn zajęli I miejsce w konkursie plastycznym na "Okładkę do książki" Serdecznie gratulujemy chłopaki!

Spotkanie z policjantką

Zajęcia edukacyjno - muzyczne z Filharmonią Śląską - dziś poznaliśmy waltornię.

Dzień Dyni

Realizacja kolejnego zadania programu "Europa i Ja" - Francja

Dziś świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim pracownikom przedszkola Pszczółki życzą dużo uśmiechu.

Przedszkolaki odwiedziły halę sportową w centrum miasta, aby od przedstawicieli różnych instytucji, dowiedzieć się jakie są zasady zachowania na drodze, w autobusie, na ulicy lub w parku.  Dzieci powitał Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Jacek Sowa, który zadał najmłodszym kilka pytań.

Obchody Dnia Ziemi - każda grupa posadziła swoje drzewko w ogrodzie.

Wycieczka do Kolejkowa w Gliwicach

Sprzątanie Świata - park na Podłężu lśni czystością.

Dzień Chłopaka - uśmiechu na co dzień Panowie.

Zajęcia po angielsku z Misiem Teddy Eddie.

Wyjście do Domu Kultury na spektakl "Król Lew"