"KARTKA DLA SENIORA"

30 stycznia 2023

W lutym odbył się konkurs plastyczny "Kartka dla seniora. Przedszkolaki z rodzicami czy rodzeństwem przygotowywały kartki z okazji Dnia Babci i Dziadka, które zostały wręczone seniorom z Domu Opieki "Jesień na letniej". Dziękujemy wszystkim za udziała w konkursie i gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłowości i kreatywności. Natomiast starszaki z grupy Misiaki odwiedziły 30.01.2023r pensjonariuszy Domu Seniora - "Jesień na Letniej" w Jaworznie. Starszaki zaprezentowały program z okazji Dnia Babci i Dziadka. Były śpiewy i tańce oraz Jasełka przedstawione przez mieszkańców Domu Seniora. Nie obyło się bez wspólnych śpiewów i tańców. Przedszkolaki wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki. Obiecaliśmy, że jeszcze tam wrócimy.