Z Ekologią na Ty 2022

30 września 2022

W tym roku szkolnym przedszkolaki realizują ogólnopolski projekt edukacyjny „Z ekologią na Ty”. W ramach realizacji projektu będą wykonywać kolejne zadania z poszczególnych modułów związanych z ekologią i ochroną środowiska. Projekt jest odpowiedzią na aktualne potrzeby dzieci, wymogi edukacyjne zawarte w podstawie programowej kształcenia ogólnego i wychowania przedszkolnego oraz opublikowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki kierunki polityki oświatowej państwa.

Realizacja zadań modułu Ogólnopolskiego programu "Z Ekologią na TY" realizowanych przez grupę III i VI.  Przedszkolaki wspólnymi siłami stworzyły Eko Kodeks, którego mamy nadzieję przestrzegać. Przygotowały pyszną surówkę z marchewki i jabłka. W dniu 5 wrzesień wybraliśmy się wielkie sprzątanie Świata.